Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вiтання

У зв'язку із спамом свої вітання для програми вітань надсилайте на наш студійний Viber: 050 66 56 321

Вiтає:Брат Артемчик , тета Богданка та вуйко Андрій Машталь с.Підмихайля Кого:Вітаємо братика та племінника з днем народження Тимофійчика !!!
З днем народження вітаємо! Хай буде все, як ти бажаєш, Твій настрій буде хай казковим, Життя цікавим і чудовим. Бажаємо успіхів в навчанні І перемог в усіх змаганнях, Пригод веселих, друзів гарних, Багато світлих днів безхмарних!! Юрий Шатунов - С Днем Рождения
29.01.2020 11:23
Вiтає:тета Марійка Хамула Кого:Вітаю свого рідненького ,дорогенького племінничка Тимофійчика с.Підмихайля
Мій племінник, привітання Від душі я нині шлю, Часточку кохання, щастя Зараз я тобі дарю. Хай щастить тобі, рідненький, І вдається все нехай, З днем народження вітаю, Йди вперед, не відступай. Тима Белорусских - Незабудка
29.01.2020 11:00
Вiтає:Юра,Саша та Денис Кого:Друга Тимофія Богусевича
Нехай постукає у двері чарівник, Здійснить найзаповітніші бажання! Яскравою хай буде кожна мить, Для тебе — з днем народження вітання! Нехай тебе підтримують батьки, І поруч будуть вірні добрі друзі. Перемагай усі свої страхи, Життя хай буде в кольорових смугах! Потавте будьласка пісню Роман Скорпіон " Мамо,Я закохався"
29.01.2020 10:54
Вiтає: "Калушавтодор" Вітає з днем народженням Кого:Нохрин Надію
У цей святковий світлий день, Ми щиро Вас вітаємо, Добра і щастя Вам бажаємо. Хай обминають Вас тривоги, Хай Бог дасть щастя на путі, Хай світла, радісна дорога Щасливо стелиться в житті! Тож не старійте і не знайте в житті ні смутку, ані бід, У серці молодість плекайте, Живіть до ста щасливих літ! Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров’я наповнила рідна земля! З повагою колектив "Калушавтодор"
29.01.2020 10:27
Вiтає:бабусі Марійка ,Галя ,дідусі Ярослав ,Василь с.Підмихайля Кого:Вітаюємо з днем народженням внука Тимофійчика Богусевича
Який ти великий, тобі вже 7 рочків! Хай завжди збуваються всі твої бажання, А ми всі шлемо тобі вітання. Виростай розумним, добрим і красивим, Будь в житті, рідненький, ти завжди щасливим. Виростай на радість і батькам, і рідним, Будь для мами лагідним, а для друзів — вірним. Хай у тебе під ногами квіти розквітають, А над головою сонце в небі сяє, Щоб в житті не знав ти горя і біди, Щоб тобі щастило всюди і завжди!!! Гурт Будьмо "День народження"
29.01.2020 10:08
Вiтає:бабусі Марійка ,Галя ,дідусі Ярослав ,Василь с.Підмихайля Кого:Вітаюємо з днем народженням внука Тимофійчика Богусевича
Який ти великий, тобі вже (5,6,7) рочків! Хай завжди збуваються всі твої бажання, А ми всі шлемо тобі вітання. Виростай розумним, добрим і красивим, Будь в житті, рідненький, ти завжди щасливим. Виростай на радість і батькам, і рідним, Будь для мами лагідним, а для друзів — вірним. Хай у тебе під ногами квіти розквітають, А над головою сонце в небі сяє, Щоб в житті не знав ти горя і біди, Щоб тобі щастило всюди і завжди!!!Гурт "Будьмо" "День народження"
29.01.2020 10:06
Вiтає:мама Леся ,тато Андрій Богусевич с.Підмихайля Кого:Вітаємо дорогенького синочка Тимофія з днем народження 7 рочків!!!
Кажуть, що у кожної мами є найкрасивіша дитина — її син. Це дійсно так! Ти наша радість і надія, наше щастя і веселощі. Коли ти посміхаєшся, здається, що посміхається весь навколишній світ. Так нехай в твій день народження, дорогий синочку, навколо лунає дитячий сміх, лунають чисті і щирі привітання, а доля зробить тобі подарунок і поставить за твою спину ангела хранителя, який вбереже тебе від бід та невдач.Любимо тебе безмежно
29.01.2020 09:20
Вiтає:Бригади озеленення вітає з днем народження Кого:Нохрин Надію
В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров'я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у вас гаразд!
27.01.2020 20:14
Вiтає:Бригада Благоустрою Вітає з днем народженням Кого:Бойчук Стефанію Павлівну
Бажаєм щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті Вам згоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі – успіхів, везіння, У справах – вічного горіння! Від душі любові вам бажаєм І хай Вам Господь Бог допомагає.
26.01.2020 17:28
Вiтає:Бригада Озеленення Вітає з днем народженням Кого:Бігун ОксанУ Павлівну
В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров'я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у вас гаразд!
26.01.2020 17:19

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: