Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші право на отримання зекономленої субсидії на газ мають близько 5,5 тисячі домогосподарств

Переглядів: 1780

На рахунках деяких споживачів накопичилися чималі суми невикористаних субсидій на газ. Проте Постановою Кабміну №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» від 26 квітня 2017 субсидіантам, які зекономили, максимально передбачено лише повернення суми, еквівалентної вартості 100 кубометрів газу. Ці кошти заплатять готівкою.

За інформацією начальника відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Калуської міськради Богдани Галій, відповідно до списків, наданих Калуським УЕГГ, право на отримання сум невикористаної субсидії на газ у Калуші мають 5 тис. 486 домогосподарств. Загальна сума повернень становить 3 млн 570 тис. грн.

Відповідно кожному субсидіанту з цього списку поштою надійде повідомлення про необхідність подання заяви, бланк якої буде доданий до повідомлення. Одержувач житлової субсидії, якому надійде таке повідомлення, повинен заповнити відповідну заяву і подати її до 1 вересня в управління соцзахисту. У заяві субсидіанту необхідно зазначити спосіб виплати коштів – на картковий рахунок чи по пошті.

При  подачі заяви необхідно із собою мати паспорт, ідентифікаційний код та відкритий рахунок. Управління соцзахисту співпрацює із наступними банками: «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Ідея Банк», «Аваль» та «Укрсоцбанк».

Спеціаліст управління також зазначає, що часу для подачі заяви є достатньо, тому поспішати не варто, але і зволікати до останнього дня теж.

Максимальна сума, яка підлягає поверненню – це 695 грн 79 коп. Проте  якщо зекономлено менше, то і виплачено буде менше. Субсидіанти отримають ту частину коштів, яку вони зекономили. Це може бути, до прикладу, 40 чи 70 гривень.

 

Фото Львівська газета

Схожі матеріали за тегами: субсидії газ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: