Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Бібліотечно-читацькою академією завершилася практика студентів у бібліотеках Калуської громади

Переглядів: 444

Восьмеро студентів-третьокурсників Фахового коледжу культури і мистецтв, які здобувають спеціальність «Бібліотечна і архівна справа», відбули практику у комунальному закладі «Централізована бібліотечна система Калуської міської ради».

Практика тривала із 12 січня по 8 лютого. За цей час майбутні фахівці встигли на практиці використати ті знання, які здобули в освітньому закладі, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Працювали не тільки у Центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка, але й у дитячій бібліотеці, бібліотеці-філії для юнацтва, інших філіях, що входять до централізованої бібліотечної системи громади.

«Студенти брали участь у всіх бібліотечних процесах: обслуговували читачів, працювали з систематичним каталогом, оновлювали виставки, брали участь у заходах і самі їх організовували», – розповіла директорка КЗ «ЦБС Калуської міської ради» Наталія Воробець.

Завершили практику 8 лютого підсумковим масовим заходом, організувавши бібліотечно-читацьку академію «Світило науки: жінки, які змінюють світ». Разом із колегами-студентами і наставниками Фахового коледжу обговорювали особливості роботи і сприйняття жінок у науці. І досі людство тільки на шляху до того, щоб досягти гендерного балансу. 

«Проявили себе із найкращого боку. Молодці студенти, увесь колектив бібліотечної системи бажає їм успіху», – каже Наталія Воробець.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦБС ФККіМ практика

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: