Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Голова Калуської РДА Жанна Табанець прозвітувала про роботу райдержадміністрації у минулому році (ФОТО)

Переглядів: 134

24 лютого голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець прозвітувала про роботу райдержадміністрації за 2019 рік перед громадськістю району. У заході взяли участь члени громадської ради при райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, журналісти місцевих мас-медіа.

Голова РДА зупинилася на основних досягненнях і здобутках у економічному та соціальному розвитку району, повідомляє пресслужба Калуської РДА.

За словами доповідача, серед основних пріоритетів роботи РДА особлива увага приділялася питанням економічного та соціального розвитку, впровадженню реформи децентралізації, реформуванню медицини та освітньої сфери, розвитку інфраструктури та залученню інвестицій, виконанню бюджетів усіх рівнів, забезпеченню сталої роботи установ, організацій і підприємств району.

Жанна Табанець підкреслила, що в минулому році обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами району зріс на 7% та склав понад 122 млн грн; розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників зріс на 12,5% і склав 9,1 тис. грн.

У 2019 році, як і в попередні роки, продовжувалася робота з ремонту та  утримання в безпечному стані доріг як державного, так і місцевого значення на території району, на що за рахунок концентрації коштів різних бюджетів спрямовано понад 115 млн грн. Проводився ремонт доріг загальнодержавного значення «Стрий-Мамалига» (72 млн грн); «Миколаїв-Жидачів-Калуш» (10,5 млн грн) та продовжувалося будівництво моста на дорозі «Бурштин-Калуш» через річку Дністер (20 млн грн); місцевого значення (ДП «Дороги Прикарпаття», 10, 5 млн грн).

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що мала місце на території району у травні-червні 2019 року, спрямовано понад 25 млн грн, зокрема за рахунок коштів з державного бюджету - 24,7 млн грн. За ці кошти відновлено міст через річку Чечву до села Довге-Калуське (профінансовано 23 млн 289 тис. грн); проведено капітальний ремонт пошкодженого моста в с. Сівка-Войнилівська (158 тис. грн) та капітальний ремонт пошкодженого моста на дорозі Вістова-Грабівка (1,2 млн грн). За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2019 році виконано берегоукріплювальні роботи в селі Тужилів на річці Чечва та в селі Яворівка на річці Луква (2 млн грн).

Під час виступу Жанна Табанець наголосила, що пріоритетом у роботі районної державної адміністрації у 2019 році був всебічний розвиток освіти, культури, медицини. На соціально-економічний розвиток територій населених пунктів району спрямовано понад 23 млн грн. На розвиток закладів освіти з усіх бюджетів використано 2,5 млн грн. Крім цього, департаментом розвитку громад та територій ОДА продовжено будівництво школи в селі Боднарів (5,2 млн грн) та капітальні ремонти інших об’єктів. Продовжувалися заходи щодо покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району. На заклади медицини з усіх бюджетів виділено 3 млн 822,5 тис. грн. За кошти з державного бюджету у сумі 1,46 млн грн придбано 3 автомобілі для амбулаторій у селах Підмихайля, Сівка-Войнилівська та Новиця.

За підсумками 2019 року, доходи державного і місцевих бюджетів району склали 376 млн 737,4  тис. грн і зменшилися у порівнянні з попереднім роком на 24,9% (спад відбувся у зв’язку з утворенням  Новицької сільської ради ОТГ), з них до державного бюджету надійшло 50,5 млн грн.

Під особливою увагою РДА перебуває соціальний захист населення. В минулому році діяли 3 районні програми, загальний обсяг фінансування яких становив 1,6 млн грн.

Належна увага приділялася соціальному захисту учасників АТО. На обліку перебуває 258 учасників АТО, яким надано підтримку за рахунок коштів районного бюджету на суму 473 тис. грн. Учасники АТО отримували грошову допомогу на лікування та зубопротезування, закупівлю дров, поточний ремонт житлових приміщень. Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 16 учасників бойових дій з числа учасників АТО.

Після завершення виступу голова РДА Жанна Табанець відповіла на запитання представників громадських організацій, взяла до уваги їхні пропозиції щодо забезпечення життєдіяльності району. Зокрема, питання та пропозиції стосувалися контролю за якістю виконаних дорожніх робіт, соціальних питань інвалідів, пільгових перевезень громадян, розвитку туризму тощо.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА голова звіт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: