Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський «Легіон» здобув першу перемогу в Польщі

Переглядів: 1105

Суботній ігровий день (17 листопада) на польському етапі Карпатської молодіжної хокейної ліги у м. Санок ознаменувався першою перемогою для юних «легіонерів».

І якщо стартовий поєдинок дня проти «Галицьких Левів» з Новояворівська не йшов у загальний залік (поразка 1:10), то другий матч проти румунських «Гладіаторів» мав стратегічне значення для калушан, адже румунська команда наразі є аутсайдером «Синьої» групи. Щоправда, «легіонерам» зусиллями Віталія Струтинського та Іллі Боднарчука довелось двічі відіграватись по ходу першого періоду, що завершився в нічию - 2:2. Все ж другий період розставив все на свої місця і три шайби увиконанні Микити Мойсєєва та Віталія Струтинського схили шальки терезів на користь калушан - 5:2, повідомляє sport.if.ua.

18 листопада ОДЮСШ ХК «Легіон» мав зіграти два заключні матчі на польській кризі. Суперником калушан був угорський "Дебрецен" і збірна Польщі. Про результати цих матчів ще не повідомляють.