Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Кількість калушан, які отримуватимуть субсидію в новому опалювальному сезоні, скоротилася на понад сім сотень

Переглядів: 1010

Причиною зменшення кількості отримувачів субсидії з жовтня стало те, що до 3200 гривень зріс розмір мінімальної заробітної плати, який вплинув на збільшення рівня доходів громадян.

Як поінформувала «Калуш ФМ» начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Калуської міської ради Богдана Галій, у минулому році субсидія на опалювальний сезон для всіх призначалася з 1 жовтня по 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону. Проте з 1 травня цього року строки опалювального сезону змінилися. Тепер для громадян, які мають індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня до 15 квітня, а для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів виконавчої влади. У Калуші цьогоріч опалювальний сезон відповідно до розпорядження міського голови розпочався з 23 жовтня.

- Відповідно управління соціального захисту провело перерахунок субсидій. На опалювальний сезон 2017-18 років субсидії призначені 11 692 сім’ям калушан на суму 6,2 млн грн, - зазначила Богдана Галій. – У листопаді субсидіантам буде зроблений перерахунок субсидії вже на повний опалювальний місяць.

Для порівняння, на 1 листопада 2016 року у Калуші субсидії були призначені 12 462 сім’ям на суму 13,3 млн грн.

Це означає, що цьогоріч кількість субсидіантів зменшилася на 770 сімей. А оскільки скоротилися і строки опалювального сезону, то значно зменшився і розмір житлових субсидій.

Водночас начальник відділу повідомила, що управління соціального захисту просить сім’ї субсидіантів, до складу яких входять діти віком від 14 років, надати інформацію про номер паспорта (ІD-картки) дітей та ідентифікаційного коду.

Схожі матеріали за тегами: субсидії опалювальний сезон

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: