Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Розпочався перший етап мистецького проєкту «Малюю серцем» за участю дружин, наречених загиблих Героїв

Переглядів: 222

«Щиро, відверто аж до болю, я малюватиму те, що відчуваю сьогодні...». Мистецтво лікує, тож проєкт покликаний на те, щоб поліпшити емоційний стан жінок, які в одну мить втратили свою опору, своїх коханих.

У суботу, 20 квітня, їх було десять. Це надзвичайно сильні жінки, які попри нестерпну біль втрати знаходять сили жити далі: Ольга Фицик, Ольга Фальовська, Ольга Жекало, Наталія Завадецька, Уляна Пасюта, Оксана Кисиличак, Катерина Ковальчук, Ірина Павлюк, Христина Лучка, Любов Урсулович, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

На полотні виливалися різними кольорами та зображеннями найприємніші спогади про найрідніших, миті радості, миті смутку, історії кохання, думки, почуття, бажання та мрії – втілені й, на жаль, нездійсненні.

Проєкт «Малюю серцем» – це своєрідна арттерапія, що дає можливість жінкам, які втратили на війні чоловіків, висловити свої емоції та зберегти пам'ять про своїх коханих через мистецтво.

Художниця Лілія Бучак увесь час знаходилася поряд з учасницями проєкту. Підказувала, розуміла їх, допомагала.

Жінки малювали вперше. Далі – будуть наступні етапи, участь в яких братимуть й інші кохані полеглих Воїнів. Завершиться проект виставкою робіт учасниць, в яких направду живе душа!

Проєкт «Малюю серцем» реалізовується управлінням культури, національностей та релігій Калуської міської ради, громадською організацією «Сім’я Героя Калуша». Координаторка проекту Леся Піцик – начальниця відділу культури, навчальних закладів, бібліотечної та музейної справи управління культури, національностей та релігій.

Зі словами підтримки до учасниць звернулися голова ГО «Сім’я Героя Калуша» Ірина Кушлик, яка втратила на цій війні сина. А також заступниця міського голови Надія Гуш, яка підкреслила всю важливість події.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та втілення проекту. Особлива подяка жінкам, які не зламалися. Щиро співчуваємо кожній із Вас. Пам'ять про наших Захисників ми будемо берегти у віках! Вічна слава Героям!

Схожі матеріали за тегами: Калуш «Малюю серцем»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: