Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші прихисток для ВПО відзначив першу річницю

Переглядів: 249

Сьогодні жителі шелтеру «Теремок» – люди, для яких Калуська громада стала новим надійним домом, коли їм довелося покидати рідні оселі, втікаючи від війни, відзначають першу річницю прихистку.

Минулого року, саме у квітні, у Калуській громаді вперше відчинили двері цього житла. Сьогодні тут проживають 45 мешканців, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Діти, дорослі, люди похилого віку та навіть немовлята, яких матері народили вже у Калуській громаді. Напевно, «Теремок» для кожного з них став уже рідним.

Із початком війни була необхідність створення умов для проживання внутрішньо переміщених осіб. У лютому 2022 року понад 12 тис. українців-переселенців було офіційно зареєстровані у нашій громаді. Створення для них всіх умов для безпечного та комфортного проживання стало одним із пріоритетних завдань. І розпочалася активна робота в цьому напрямку.

Але самі б не впорались. Адже проєкт облаштування прихистків – надпотужний. Благо, що зустрілися люди, яким не байдужа доля українців. І це команда благодійної організації «Благодійний Фонд Мув Юкрейн», завдяки яким у нашій громаді діють вже три прихистки. «Теремок» якраз був другим у цьому переліку.

Цього разу знову дякували всій команді фонду, подружжю Патриції та Джону Шморгуну за співпрацю, за відкриті та щирі серця, за те, що люди, яким довелося втратити все, що було нажито, мають дах над головою. Подяка й всім донорам, благодійникам, волонтерам, меценатам – кожному, хто допомагав в облаштуванні шелтеру, хто й досі підтримує та надає необхідну допомогу його мешканцям.

До прихистку завітали представники «Мув Юкрейн» Джон та Патриція Шморгун, заступник міського голови Богдан Білецький, начальник управління комунальної власності Олександр Челядин, щоб привітати жителів «Теремка» з першим роком життя в новому домі. Але ця подія, звичайно, з відлунням смутку. Бо, як би там не було, а кожен із мешканців сумує за своїм рідним краєм.

Віримо, що невдовзі Україна здобуде Перемогу, разом ми всі будемо її відбудовувати і ті, хто змушений був тікати з власного дому, повернеться та розпочне нове життя.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ВПО прихисток річниця

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: