Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші відбулося громадське обговорення нових тарифів на оренду торгових місць на Калуському муніципальному ринку

Переглядів: 262

24 лютого у залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради відбулося громадське обговорення стосовно розгляду проєкту рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про встановлення тарифів на оренду торгових місць та їх обслуговування на ринку КП «Калуський муніципальний ринок».

У роботі засідання взяли участь представники громадськості, управління економічного розвитку міста Калуської міської ради та директор КП «Калуський муніципальний ринок» Сергій Воконоголь. Громадські обговорення пройшли під головуванням начальника управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Юрія Соколовського, повідомляє «Калуш ФМ», посилаючись на сайт Калуської міської ради.

Присутні розглянули та обговорили основну мету прийняття відповідного рішення – це встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з надання торгових місць на ринку.

У результаті проведення громадських слухань були внесені пропозиції та  схвалено даний проєкт рішення.

Мешканцям громади нагадують, що зауваження та пропозиції до документа, який розміщений на офіційному сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/04/02/2021), можна подавати чи надсилати до 15.03.2021 року в управління економічного розвитку міста Калуської міської ради за адресою: м. Калуш, вул. Шевченка,6 (другий поверх), каб. №2, №3, тел. (03472) 6-04-32, 6-52-20 та на електронну адресу: pidpr-vo@ukr.net.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: