Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуському відділі ДРАЦС відкрили офіс «Open Space» (ФОТО)

Переглядів: 2603

Сьогодні, 10 січня, у Калуському міськрайонному відділі ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) відбулося урочисте відкриття сучасного офісу з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану європейської якості «Open Space».

Як повідомила начальниця Калуського міськрайонного відділу ДРАЦС Ірина Очкур,  офіс працюватиме за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» і відповідатиме європейським стандартам у сфері обслуговування. В офісі «Open Space» працюватимуть чотири працівники відділу, які надаватимуть 14 послуг. І хоча спектр послуг не зміниться, формат роботи буде іншим, буде електронна реєстрація, що додасть зручності громадянам.

До Калуша на презентацію офісу завітали начальниця Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) Вікторія Васильчук та начальниця центрального відділу ДРАЦС УДР Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) Анна Королик. Вікторія Васильчук зауважила, що це вже 63-ій офіс в Україні і 3-ій на Франківщині. Вона подякувала місцевій владі за надану підтримку у відкритті сучасного офісу і вручила подяку міському голові Ігорю Матвійчуку.

Міський голова своєю чергою зазначив, що відкриття оновленого залу у відділі ДРАЦС – це хороший подарунок громаді до Різдва, і подякував міській раді, будівельникам та Ірині Очкур.

Ігорю Матвійчуку першому запропонували скористатися послугою нового офісу та оцінити якість її надання.

Додамо, що ремонт зробили не лише у новому офісі «Open Space», а й у холі відділу ДРАЦС. Його профінансувала міська рада.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ДРАЦС офіс «Open Space»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: