Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«З надією в серці». Фахівці центру соціальних служб провели зустріч з рідними зниклих безвісти

Переглядів: 218

Працівники Калуського міського центру соціальних служб організували зустріч «З надією в серці» із родинами зниклих безвісти військовослужбовців у рамках роботи консультаційного пункту «Ветеранський простір».

Говорили про біль родин, матерів, дружин, дітей, які перебувають у невідомості щодо близької людини, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Всі вони сподіваються, що їхніх рідних знайдуть, адже інтенсивність бойових дій дуже висока й лінія фронту постійно змінюється; крім того, тривають обміни полоненими. Люди чекають хоча б якоїсь звістки. Однак, в очікуванні вони мусять жити в цьому статусі та сприяти розшукам…

На занятті присутніх інформували про механізми та способи, як навчитися справлятися з переживаннями, тривожністю, страхами та негативними відчуттями, які неможливо вгамувати…

За круглим столом учасники зустрічі також мали змогу більше дізнатися про історію та символіку української писанки, ознайомитися з варіантами орнаментів та переглянути взірці писанок, які поширені у різних регіонах України. Присутнім запропонували поринути у світ малюнка і за допомогою різноманіття кольорів надати власним писанкам забарвлення. Жінки підтримували одна одну, ділилися своїми відчуттями, емоціями, бажаннями, сподіваннями і надіями.

Започаткована зустріч обов’язково матиме продовження! Працівники центру соціальних служб спільно з «Ветеранським простором» запрошують до подальшої активної комунікації та взаємодії.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: