Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Наближаємо перемогу разом». На волейбольному турнірі у Войнилові зібрали 9 430 гривень для ЗСУ

Переглядів: 519

У Войнилівській територіальній громаді відбувся благодійний волейбольний турнір «Наближаємо перемогу разом».

Участь у заході взяли участь 6 команд з населених пунктів громади, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на інформацію Войнилівської громади.

За результатами змагання переможцем турніру стала команда «Войнилів-1» (ветерани). Друге місце виборола команда «Войнилів-2». Третьою стала команда села Кудлатівки.

На четвертому місці команда «Войнилів-3», а п’яте між собою розділили команди сіл Перевозця та Слобідки.

Завдяки небайдужим жителям громади під час турніру вдалося зібрати 9 430 гривень, із яких 5 100 гривень склали членські внески учасників волейбольного турніру.

Зібрані кошти підуть на забезпечення потреб військовослужбовців Войнилівської громади, котрі служать у ЗСУ та обороняють нашу державу від ворога.