Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді проходять заходи з попередження булінгу

Переглядів: 220

«Чи знаєте ви, що таке: булінг, домашнє насильство, гендерно зумовлене насильство?» – саме під такою назвою спеціалістами Калуського міського центру соціальних служб та працівниками мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, яка діє при Центрі, проведено інтерактивну бесіду з елементами тренінгового заняття для учнів 8 класу Кропивницької гімназії.

Увагу дітей акцентували на основних поняттях, що таке «булінг», «домашнє насильство», «гендерно зумовлене насильство», ознайомили з їх видами та формами, говорили і про кібербезпеку, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Надали низку практичних порад, які допомагають подбати про власну безпеку під час спілкування у соціальній мережі, переглянули відеоматеріал до теми. Наголосили на важливості збереження позитивних взаємовідносин не тільки в освітньому середовищі, а й за його межами. 

Зустріч була цікавою та інформативною. На завершення заходу, учні отримали друковані інформаційні буклети з контактною інформацією установ та організацій, куди можна звертатися, у випадку виявлення фактів булінгу та домашнього насильства.

Нагадуємо, що в Калуській громаді, за підтримки UNFPA, NORWAY та БФ «Батерфлай», працює Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та Денний центр з кризовими кімнатами. Контактний номер телефону: (067) 600-31-46 або за адресою: вул. Героїв України, 9 а.

Схожі матеріали за тегами: булінг протидія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: