Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У медичних закладах Калуша працюють над організацією постачання кисню (ФОТО)

Переглядів: 359

Калуський міський голова Андрій Найда та його заступниця з питань медицини Наталія Кінаш відвідали з робочим візитом Калуську ЦРЛ та Калуську міську лікарню, де провели зустріч із керівництвом закладів з проблемних питань роботи в умовах загострення ситуації щодо захворюваності на COVID-19. Особливу увагу приділили організації постачання кисню в закладах.

Як зазначила в коментарі «Калуш ФМ» Наталія Кінаш, станом на 26 лютого 82% лікарняних ліжок, виділених під COVID-19, є завантаженими:

– У центральній лікарні завантажено 71% ліжок, запланованих для лікування пацієнтів з COVID-19, у міській лікарні – 85% ліжок. Кисневі точки завантажені на 95: задіяно 208 кисневих точок із 236.

За словами Наталії Кінаш, над розширенням кисневої мережі активно ведеться робота:

– Ми плануємо з понеділка ввести в експлуатацію ще 25 додаткових точок у Калуській міській лікарні.

За результатами зустрічі Андрій Найда надав декілька практичних порад щодо роботи кисневих станцій, адже має практичний досвід у даній проблематиці в попередній професійній діяльності, зазначили у пресслужбі Калуської міської ради.

Медики сподіваються на стабілізацію ситуації, хоча про це ще рано говорити.

– Якщо в період грудня-січня, так званий відносний період благополуччя, в нас за добу зверталося 35-40 пацієнтів з підозрою на коронавірусне захворювання, то на сьогодні ми спостерігаємо картину, що до нас звертається порядку 120-130 людей, в яких виставляється підозра на коронавірусне захворювання,  і більше 50% тестів дають, на жаль, позитивний результат, – повідомила Наталія Кінаш. – Думаємо, що на Прикарпаття потрапив британський штам, який є високо контагіозний та дає важчий перебіг захворювання.

Схожі матеріали за тегами: постачання кисню медичні заклади Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: