Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У замороженому курячому філе, що експортувалося з Республіки Польща до України, виявили сальмонелу

Переглядів: 135

Головне управління Держпродспоживслужби в області попереджає прикарпатців про небезпечний продукт із сальмонелою.

Зокрема, до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):

– стосовно виявлення Salmonellaentericaser. Enteritidis (presence /25g) у замороженому філе курячому, що експортувалося з Республіки Польща (виробник: SpdEko-Grill, Sololka) до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м’ясо механічного обвалювання (відправник: MitmarSp. zo.o., Glowno) та надіслано до України (отримувач: ПП «Черагро», вул. Львівська, 32, м. Червоноград, Львівська область, 80100; ТОВ «Ексім Фуд», вул. Б. Хмельницького, 10, смт. Куликів, Жовківський район, Львівська область, 80362), повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в області.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У разі виявлення вказаних харчових продуктів, прикарпатців просять повідомити головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за номерами телефонів: (0342) 51-13-89, 51-13-92.

Довідково.  Сальмонельоз – це інфекційне захворювання тварин, птахів та людей, яке спричиняють бактерії роду Salmonella. Це зооноз із фекально-оральним механізмом передачі; характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневодненням організму.

Схожі матеріали за тегами: куряче філе сальмонела Польша

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: