Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Будівництво приватних будинків здійснюватиметься без отримання будівельного паспорта

Переглядів: 571

Для будівництва індивідуальних (садибних) житлових будинків тепер не потрібно буде отримувати будівельний паспорт забудови земельної ділянки. Як повідомив представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук, таке рішення Уряд ухвалив 24 червня.

Те саме стосується садових, дачних будинків не вище двох поверхів (площею до 500 кв. метрів), господарських будівель і споруд, а також гаражів, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на social.com.ua.

Діятиме ухвалене рішення протягом воєнного стану та одного року після його припинення чи скасування.

«Передбачено, що на період дії воєнного стану та протягом 1 року з дня його припинення або скасування будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків не вище 2 поверхів (площею до 500 кв. метрів), господарських будівель і споруд , гаражів за рішенням замовника відповідно до містобудівної документації на місцевому рівні, а у разі її відсутності – відповідно до цільового призначення земельної ділянки, може здійснюватися замовником без отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки», – зазначив Тарас Мельничук.

Таке рішення спростить відбудову України.

Схожі матеріали за тегами: Приватні будинкт будівництво

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: