Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мінекономіки планує три етапи монетизації субсидій на 2019 рік

Переглядів: 935

У наступному році субсидії планують перераховувати відразу на особисті рахунки громадян.

У 2019 році вирішено провести монетизацію субсидій для сплати житлово-комунальних послуг у три етапи; відповідне рішення прийняла 11 жовтня міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо монетизації субсидій, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, повідомляє "ДТ".

"Перший етап повинен початися 1 січня 2019 року і буде стосуватися громадян, які звертаються за субсидією з новим пакетом документів. На другому етапі до монетизації повинні бути притягнуті громадяни, яким призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року. На третьому етапі очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі", – повідомили в міністерстві.

У проекті державного бюджету на 2019 рік передбачається виділити 55,1 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на надання субсидій.

Мінсоцполітики та Мінрегіонбуд повинні розробити механізм, за яким субсидія буде перераховуватися на особисті рахунки громадян у банках "з можливістю використання тільки для оплати житлово-комунальних послуг".

Повідомлялося, що на субсидії у 2018 році передбачено 50 млрд грн, що на 20 млрд грн менше, ніж було виділено на субсидії у 2017 році.

В Мінсоцполітики заявили, що більшість заробітчан не зможуть отримати субсидії, оскільки при розрахунку субсидії будуть враховуватися всі грошові перекази через кордон, якщо сума перевищує 50 тис грн.

 

Схожі матеріали за тегами: Мінекономіки субсидії монетизація етапи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: