Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Світлана Онищук: «Територіальні громади, які за місяць провакцинують більше 50 відсотків населення, отримають фінансовий стимул»

Переглядів: 269

Сьогодні, 11 серпня, голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук відвідала центр масової вакцинації населення, що розташований у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги і поцікавилася станом проведення вакцинальної кампанії.

Зустрічали керівницю облдержадміністрації в Центрі ПМСД міський голова Андрій Найда, заступниця міського голови Наталія Кінаш, перша заступниця голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, голова районної ради Михайло Лаврів та головний лікар закладу Михайло Гаврилишин, інформує "Калуш ФМ".

Голова ОДА разом з директором департаменту охорони здоров’я ОДА Ігорем Дмитренком побувала в центрі вакцинації, де проводять щеплення проти COVID-19, поспілкувалася з головним лікарем Центру ПМСД Михайлом Гаврилишиним щодо кількості вакцинованих, наявних вакцин й інших питань, що стосуються щеплень.

Світлана Онищук переконалася, що в центрі масової вакцинації все організовано на належному рівні, тому подякувала керівництву закладу і персоналу, який проводить вакцинацію, за гарну роботу.

Відтак очільниця області поспілкувалася зі ЗМІ.

Вона акцентувала, що наразі в області акумулюються всі зусилля – ОДА, РДА, медиків, щоб якнайкраще провести вакцинальну кампанію проти коронавірусу.

За її словами, на Франківщині організовано роботу 33 мобільних бригад з проведення імунізації, працюють 8 центрів масової вакцинації та 121 пункт щеплення. До проведення вакцинації населення загалом залучено 116 осіб персоналу мобільних бригад із вакцинації, які пройшли відповідну фахову підготовку, та 484 особи персоналу пунктів щеплень.

«Нам важливо не допустити поширення нової хвилі коронавірусу, бо ми знаємо, як з цим було важко боротися і яких зусиль це коштувало. Тому наразі необхідно донести до жителів краю  важливість колективної імунізації. Лише виробивши колективний імунітет, ми зможемо подолати пандемію та повернутися до звичного життя», – наголосила керівниця області.

Особливу увагу Світлана Онищук акцентувала на забезпеченні безпечних умов в освітньому середовищі, оскільки 1 вересня не за горами.

«Закликаємо педагогів Прикарпаття бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я школярів та просимо вакцинуватися, щоб діти навчалися у безпечних умовах, – наголосила керівниця області. – Сьогодні Прикарпаття забезпечене вакцинами у повному обсязі, створені усі умови, щоб процес імунізації відбувався ефективно».

Водночас вона підтвердила інформацію про фінансовий бонус громадам області, які до 15 вересня повністю провакцинують більше 50 відсотків населення. Їм буде надано фінансовий ресурс для реалізації розвиткових проєктів. Зокрема лідери вакцинації зможуть отримати від 5 до 15 мільйонів гривень.

Похвалив роботу центру масової вакцинації у Калуші і директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко. Він відзначив, що Калуський міський центр ПМСД працює над імунізацією населення на найвищому рівні.

Додамо, що на 11 серпня в Калуській територіальній громаді проведено 16 505 щеплень від COVID-19. Першою дозою імунізовано 10 243 особи, другою – 6 262.

Для жителів громади є доступними вакцини Covishield, CoronaVac, Pfizer, AstraZeneca та Moderna. Усі вони є ефективними та безпечними у боротьбі з коронавірусом.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: