Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У дитячій поліклініці Калуша відремонтували сходову клітку на 4-ий поверх (ФОТО)

Переглядів: 351

У дитячій поліклініці КНП «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» завершилися роботи з відновлення сходової клітки на 4-ий поверх.

Про це інформує «Калуш ФМ» з посиланням на facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

Директор Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин зазначив: «Є позитивні новини, і ми хочемо ними поділитися. Навіть у ці складні воєнні часи намагаємося створювати для мешканців громади комфортні умови перебування у лікувальному закладі. Хоча є і проблеми: порушені логістичні зв’язки, недофінансування, не завжди є можливість закупити певне обладнання».

До травня у закладі планували завершити ремонти обох сходових кліток, які є в приміщенні. Протео бставини склалися так, що вдалося здійснити ремонт лише однієї. Але в цих умовах – це однозначно досягнення.

Що стосується обладнання, то закупили два апарата реабілітаційного спрямування з розробки суглобів верхніх та нижніх кінцівок. Очікують налагоджувальників для їх запуску.

 Також Михайло Гаврилишин сподівається, що їм вдасться зреалізувати добру ідею і обладнати приміщення поліклініки підйомниками для людей з інвалідністю. На сьогоднішній день вже розпочато тендерні процедури з їх закупівлі. Ще одним значним кроком в укомплектуванні дитячої поліклініки буде нове реабілітаційне обладнання, вартістю близько 2 млн грн, доставку якого очікують

Дуже важливою складовою безпеки є встановлення системи пожежогасіння у кожному закладі. Тому керівництво центру працює над тим, щоб і це питання було врегульоване.

З першочергових завдань для медичного закладу ще залишається ремонт каналізаційної системи. На останньому пленарному засіданні Калуської міської ради вже виділені кошти для вирішення цієї проблеми.

У перспективі планується ще й утеплення будівлі з метою поліпшення ефективності енергозбереження.

Ці заходи вдається здійснити за допомогою фінансування від НСЗУ та місцевого бюджету.

«Все робиться для того, щоб мешканцям громади було комфортно, а послуги були ефективніші», – акцентував директор КМЦ ПМСД.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: