Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Заяви на повернення зекономленої субсидії на газ подали понад 5 тисяч калушан

Переглядів: 649

Фактично із заявами на монетизацію субсидій звернулося понад 86 відсотків тих, кому повернення передбачене. Жителі міста, які з різних причин не встигли подати заяву до 1 вересня, мають змогу це зробити до 1 листопада.

За інформацією начальника відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Калуської міської ради Богдани Галій, у місті право на отримання зекономленої субсидії на газ мають 5 836 домогосподарств. На 1 вересня із відповідними заявами до управління звернулися 5 039 сімей, тобто понад 86%. Фактично своїм правом на повернення зекономлених субсидій на газ з тих чи інших причин не скористалися 797 калушан.

Оскільки частина субсидіантів з об’єктивних причин не змогла подати заяви до 1 вересня, то уряд  прийняв рішення  продовжити терміни подачі таких заяв до 1 листопада поточного року. Про це нещодавно заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Відповідно калушани також можуть скористатися цією можливістю.

Проте і тим, хто подав заяви до 1 вересня, кошти на повернення зекономлених субсидій ще не надійшли.

- При надходженні коштів сума зекономленої субсидії, яка була зазначена у списках, поданих Калуським УЕГГ, буде перерахована громадянам на банківські рахунки або виплачена через поштові відділення, в залежності від того, яка форма повернення була зазначена в заяві, - зазначила начальник відділу.

Нагадаємо, що згідно з урядовою постановою, частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу, перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі. Максимальна сума, яка підлягає поверненню, становить 695 грн 79 коп.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: